• kaie@qlrdisain.ee
  • www.qlrdisain.ee
  • +372 525 7747

Ladylike on sõna, millega võib kokku võtta kogu QLR Disaini olemuse.

Pakume eksklusiivseid peakaunistusi nii väljapeetud šikkidele daamidele kui pöörastele ja glamuursetele peoloomadele. Igale oma!

Aastaid moevaldkonnas töötanuna hakkas üks hetk tunduma, et kas nüüd või mitte kunagi. Asutasin firma QLR Disain, mis pakub klientidele terviklikku stiili, sest mood tuleb ja läheb, aga stiil jääb. Valmistame kliendile rõivaid individuaaltellimusena  ja juurde pakume peakaunistusi, luues niiviisi naistele isikupärase ja kordumatu stiili.

 

Meil on valikus nii valmis kaunistused kui saab just sobiliku peaehte ka omale tellida. Olles ise kirglik peakaunistuste ehk fascinatorite austaja, tahtsin seda lõbu pakkuda ka teistele. Ja uskuge mind, see on lõbus - mitte ainult kandjal endal ei tõuse tuju, vaid tuju tõuseb ka teistel. Üks mis kindel -  komplimente sajab ja märkamatuks fascinatori kandja ei jää.

Seega, selleks, et kanda peakaunistust, pead sa nautima tähelepanu. Ja muidugi on siin mängus ka väike naiselik edevus! Ja siis!? Me oleme naised ja võime seda kõike endale lubada! Eksju!

Lisaks e-poele leiad meie asju ka Tallinn Design House Rotermanni 14, Botique Brochardist Vene 6, 2. korrus ja Just4U salongist Vana-Lõuna 39. Kahele viimasele kohale palume kokkusaamiseks broneerida aeg.

Kaie Kuuler

QLR Disaini asutaja ja disainer

kaie@qlrdisain.ee

5257747