• kaie@qlrdisain.ee
  • www.qlrdisain.ee
  • +372 525 7747

Laenutamise tingimused

Enne laenutamist:

Vaata meie e-poe valikust välja omale sobilik peakaunistus ja võta meiega ühendust, andes oma soovist teada kas helistades, saates kiri meili peale või võttes QLR Disaini FB messengeris või instagaramis ühendust.

Pane tähele, et tootekirjelduses on tihti ka märgitud kummal näopoolel kaunistust kanda. Nii mõnigi peakaunistus on mõlemapoolselt kasutatav, aga paljud sulelilledega peaehted on nii öelda näoga vaataja poole sätitud ja kui see panna valele poole nägu, siis on see tagurpidi peas ja ei näe sugugi atraktiivne välja. Peavõrud on universaalse suurusega ja peaks sobima igale peasuurusele.

Laenutamiseks:

Kui oled kaunistuse välja valinud, siis lepime kokku kohtumise aja. Maksta saab kohapeal kaardiga või sularahas. Laenutamisel maksad toote täishinna, tagastamispäeval vaatame toote koos üle ja kui kõik on korras jätame 30€ omale ja tagastame ülejäänud summa. Kui toode on rikutud või ei toimu tagastust kokkulepitud päeval jätame kogu summa omale.

 

Tagastamiseks:

Too peakaunistus kindlasti tagasi kokkulepitud ajaks, hilinemisel võime viivise võrra vähendada tagastatavat tagatisraha. Kui sul ei õnnestu peakaunistust tagasi tuua kokkulepitud ajal, palun võta aegsasti ühendust ja proovime kokku leppida uue aja. Too kaunistus tagasi samas olukorras, kui selle meilt said. Kui kaunistust tagastades on see rikutud, katki, muljutud või määrdunud, siis jätame kogu summa omale.

Kaie Kuuler

kaie@qlrdisain.ee

telef.5257747